0

Nogometaš Bayerna igrao u dresu sa potpuno pogrešnim prezimenom

H. H.
Da stvar bude zanimljivija, Musiala je u prvom dijelu igrao u dresu sa svojim imenom (Foto: Bild)
U porazu Bayerna na svom terenu rezultatom 2:1 protiv Borussije M'Gladbach, njemačkom prvaku pogođenom koronom nije se mnogo toga poklopilo. Dokaz za to je i nesvakidašnji propust koji su napravili s dresovima.

Naime, mladi Jamal Musiala kompletno drugo poluvrijeme odigrao je s potpuno pogrešnim dresom.

Istina, broj 42 je bio tačan i Musiala ga inače nosi u Bayernu, ali na njemu je umjesto njegovog imena pisalo "Tolisso". Francuz nosi broj 24 i vjerovatno su brojevi obrnuti zbog čega je napravljena greška.

Da stvar bude zanimljivija, Musiala je u prvom dijelu igrao u dresu sa svojim imenom, ali je na poluvremenu zamijenio dres, uzevši onaj s pogrešnim natpisom.

Bayern će u narednom kolu gostovati ekipi Kolna, a trenutno na tabeli imaju devet bodova više od drugoplasirane Borussije Dortmund.