U 94. minuti
42

Nije kraj dok ga sudija ne odsvira: Pogledajte kako je Osim gurnuo svog igrača nazad u teren

E. B.
Željezničar je večeras na Grbavici savladao Zrinjski rezultatom 1:0, a veoma zanimljiva scena viđena je u posljednjim sekundima utakmice.

Arbitar Dragan Petrović je odlučio da će se igrati četiri minute sudijske nadoknade, a pri isteku četvrte minute Sulejman Krpić i Mustafa Mujezinović su pokušali stići loptu koja je izlazila u aut oko sredine igrališta.

Krpić je uspio ostaviti loptu u igri, dok je Mujezinović izašao van terena. Loptu je odmah osvojio Advan Kadušić i proslijedio je svom saigraču.

Mujezinović je, očekujući da će Petrović svirati kraj utakmice ostao van terena što je razljutilo Amara Osima. Šef stručnog štaba Plavih je dotrčao do njega i potom ga gurnuo u teren sugeriravši mu da se vrati nazad.

Srećom po Željezničar, Zrinjski nije uspio iskoristiti posljednji napad na utakmici i tri boda su ostala na Grbavici.