0

Nice i Caen podijelili bodove, golmani se nisu proslavili

Prvi susret 29. kola francuske Ligue 1 večeras su odigrali Nice i Caen, a ekipe su podijelile bodove odigravši 2:2.

Gosti su poveli u 36. minuti meča kada je Santini pogodio na Bessatovu asistenciju. U 50. minuti gosti su udvostručili prednost.

Strijelac prvog gola je bio asistent, a realizator je bio njegov kolega iz napada Karamoh. Veliku pomoć Karamoh je imao u liku golmana Nice Cardinalea koji je u skladu sa prezimenom kardinalno pogriješio i bespotrebno napustio šesnaesterac.

Balotelli je smanjio rezultat u 71. minuti na Danteovu asistenciju, a ovaj put veliki kiks napravio je golman gostiju Vercoutre.

U 77. minuti bod Nici je donio Donis za konačnih 2:2. Nakon ubačaja sa lijeve strane lopta je nekako došla do Donisa, a nakon njegovog šuta udarila je najprije od lijevu, pa od desnu stativu i ušla u gol.