Bundesliga
4

Ni dva Vrančićeva pogotka nisu pomogla Darmstadtu da izbjegne poraz u Ingolstadtu

U posljednjem susretu 28. kola njemačke Bundeslige Ingolstadt je savladao Darmstadt rezultatom 3:2 u derbiju začelja.

Domaćin je poveo u 19. minuti kada je Cohen asistirao Grossu koji matira Essera.

Darmstadt je zatim u razmaku od samo šest minuta postigao dva gola i preokrenuo rezultat. Strijelac oba gola bio je Mario Vrančić

Reprezentativac Bosne i Hercegovine je najprije postigao lijep gol šutiravši iz prve sa ivice kaznenog prostora u 33. minuti, a potom je u 39. realizovao penal za vodstvo od 2:1.

No, u drugom poluvremenu domaća ekipa je preokrenula rezultat. Najprije je Cohen izjednačio na 2:2 u 68. minuti, a u 72. Suttner je postavio konačnih 3:2.