Ogorčeni rezultatom
256

Nezapamćeni prizori navijača Uniteda: Masovno napuštali stadion usred utakmice

Hiljade navijača napustile stadion pola sata prije kraja meča (Foto: Screenshot)
Manchester United je danas doživio pravu katastrofu porazom od Liverpoola na Old Traffordu u okviru devetog kola Premiershipa rezultatom 5:0, a blamaža Crvenih vragova nije dobro sjela navijačima slavnog kluba.
Naime, u 65. minuti susreta, kod rezultata 0:5, navijači Uniteda masovno su počeli napuštati Old Trafford što su gotovo nevjerovatne scene kada je u pitanju ovaj engleski velikan.

Potez navijača apsolutno sve govori i o tome šta misle o radu menadžera Olea Gunnara Solskjaera, kojeg detektuju kao glavnog krivca za očajne igre i rezultate koje United ima ove sezone.

Inače, Liverpool je danas riješio pitanje pobjednika već u prvom poluvremenu, a do 50. minute imali su prednost od 5:0.

Posljednjih pola sata United je igrao i s igračem manje nakon što je isključen Paul Pogba.

Podsjetimo, za Liverpool je tri gola zabio fenomenalni Mohamed Salah, a po gol su dodali Naby Keita i Diogo Jota.

Priliku za popravni United će imati u narednom kolu Premiershipa kada Crveni vragovi gostuju Tottenhamu.