Stradala loža
12

Neymar ponovo povrijeđen, teren napustio već u 11. minuti utakmice protiv Nigerije

N. K.
Neymar
Neymar
Brazilski napadač Neymar (27) doživio je danas povredu zadnje lože u prijateljskoj utakmici s Nigerijom, koja je okončana rezultatom 1:1.

Neymar je bio u početnom sastavu Brazila, ali se nakon svega 11 minuta uhvatio za ložu i zatražio izmjenu.

Još uvijek nije poznato koliko će igrač PSG-a izostati s terena budući da će tek detaljnije analize utvrditi ozbiljnost povrede.

Očito je da problemi sjajnog napadača s povredama nikako ne prestaju jer je dobar dio 2019. godine propustio zbog povrede zgloba.

Posljednji put je pauzirao tri mjeseca i na teren se vratio početkom prošlog mjeseca te je od tada odigrao pet utakmica za PSG.

Postigao je i četiri pogotka, činilo se kako se vraća u formu, ali će po svemu sudeći sada morati na novu pauzu.