Ligue 1
0

Neymar, Mbappe i Cavani rutinski donijeli pobjedu PSG-u u Rennesu

U Francuskoj ništa novo. PSG je zabilježio novu pobjedu, ovaj put na gostovanju kod Rennesa rezultatom 4:1.

Autori 15. pobjede Svetaca ove sezone u 18. kolu Ligue 1 bili su Neymar, Mbappe i Cavani.

Najprije je u 4. minuti Mbappe asistirao Neymaru kojem nije bilo teško postići pogodak, a potom su napadači PSG-a zamijenili uloge u 17. minuti za 2:0.

Mubele je u 53. minuti smanjio na 2:1, no samo deset minuta kasnije Rennes je ostao sa igračem manje kada je Andre dobio crveni karton.

Do kraja susreta Parižani su postigli još dva pogotka. Najprije je Cavani pogodio na Neymarovu asistenciju u 75., a potom Neymar na Mbappeovu asistenciju u 76. minuti za konačnih 4:1.

Rennes je mogao ublažiti poraz kada je u 90. minuti Kimpembe skrivio penal i dobio crveni karton, ali je Khazri promašio gol.