Neslavan debi
0

Nevjerovatan promašaj igrača kojeg je Barca platila 40 miliona eura, Lewandowski je bio u nevjerici

H. H.
Mladi brazilski napadač Vitor Roque sinoć je debitovao za Barcelonu u Las Palmasu, a u finišu meča propisno se obrukao nakon što je promašio zicer.

Barcelona je gostovala u Las Palmasu na Kanarskim ostrvima i pobijedila sa 2:1 golom Ilkaya Gundogana u trećem minutu nadoknade vremena, a u dresu Blaugrane debitovao je 18-godišnji Brazilac Vitor Roque u kojem Barcelona vidi veliku investiciju za budućnost.

Vitor Roque je u igru ​​ušao u 78. minuti, a sudijskoj nadoknadi propustio je kolosalnu šansu kada je sa svega sedam-osam metara, potpuno neometan, šutirao pored gola.

Ni Robert Lewandowski nije mogao vjerovati šta je mladi Brazilac promašio, ali mu je aplaudirao kao znak podrške.

Podsjetimo, brazilsko čudo od djeteta Vitor Roque je sa Barcelonom potpisao ugovor do ljeta 2031. godine.

Ovaj 18-godišnjak je u 45 utakmica u svim takmičenjima za Athletico Paranaense postigao 21 gol uz osam asistencija, a Barcelona ga je platila 40 miliona eura.