7

VIDEO / Nevjerovatan promašaj glavom Ronalda u El Clasicu

Cristiano Ronaldo (Foto: AFP)
Prva utakmica polufinala nogometnog Kupa kralja, koja je ujedno bila i El Clasico, nije dala pobjednika (1-1), ali je zato ponudila kandidata za najgori promašaj 2013. godine.

Mladi francuski igrač Raphaël Varane poništio je u 81. minuti vodstvo Barcelone, koje je uz malo sreće donio Cesc Fabregas početkom drugog dijela utamice. Dvadeset minuta prije Varaneova pogotka Real je trebao izjednačiti preko portugalskog "asa" Cristiana Ronalda.

Naime, loptu je u peterac s desne strane ubacio Michael Essien, a glavom ju je sa svega tri metra pored gola poslao Ronaldo! Uistinu neobičan, u najmanju ruku, promašaj za ponajboljeg nogometaša današnjice, koji u posljednje vrijeme postiže pogotke "kao na traci".

No, u svakom je slučaju ovaj promašaj jedan od kandidata za "promašaj godine"!