U stilu Vučinića
51

Nekadašnji miljenik navijača Sarajeva šokirao proslavom gola, skinuo šorc i stavio ga na glavu

D. P.
Komazec je postigao fantastičan pogodak (Foto: Screenshot)
Nekadašnji miljenik navijača FK Sarajevo Nikola Komazec postigao je gol u 97. minuti utakmice za poravnanje, a onda ga proslavio na nesvakidašnji način.

Komazec (34) nema namjeru uskoro završiti karijeru, a trenutno je član tajlandskog Ayutthaya Uniteda. Upravo za ovaj klub postigao je jučer gol za remi protiv Phraea u drugom rangu taljanskog nogometa.

Gosti su vodili rezultatom 1:2, a onda je srbijanski napadač u sedmoj minuti nadoknade pogodio i onda upriličio šokantnu proslavu pogotka.

Naime, Komazec je skinuo šorc i obukao ga na glavu te tako trčao po terenu, a kamere su sve zabilježile i video je postao hit na internetu. Naravno, zbog toga je dobio žuti karton.

Nešto slično je prije desetak godina radio legendarni crnogorski nogometaš Mirko Vučinić na italijanskim terenima.

Podsjetimo, Komazec je bio odličan u dresu Sarajeva kojeg je nosio u sezoni 2013/2014. Najveći dio karijere proveo je u Aziji u brojnim zemljama.