Arsen Wenger
0

"Ne moram niti reći koliko me ovo živcira"

Dva gola prednosti pretočena u 3-2 poraz od Wigana u nedjeljnoj utakmici 35. Premiershipovog kola dotukla su Arsenalova menadžera Arsena Wengera koji je s mukom birao riječi.
  • Mi smo griješili, a oni su znali kako to iskoristiti. Bili su oštriji od nas u završnici susreta i teško mi je to progutati, ali nogomet se igra 90 minuta - komentirao je Wenger susret u kojem su njegovi nogometaši u posljednjih deset minuta ispustili dva gola prednosti, ali vjerojatno i svaku šansu za naslov engleskih prvaka.

Arsenal je sada šest bodova udaljen od vodećeg Chelseaja.

• Ne moram niti naglašavati koliko me to živcira, no nastavit ćemo se boriti. Moramo. Ali, ovo nismo smjeli izgubiti.

Na svoj je 25. rođendan priliku za proslaviti dobio poljski golman momčadi Lukasz Fabianski, no još je jednom propustio priliku istaknuti se.

• Mislim da će i sam priznati da je griješio - zaključio je Wenger.