Nemile scene
189

Navijači Veleža tvrdim predmetom pogodili trenera Olimpika

(Foto: I. Š./Klix.ba)
Trener Olimpika Esad Selimović pogođen je s tribina tvrdim predmetom prilikom proslave izjednačujućeg pogotka svog tima protiv Veleža u derbiju 19. kola Prve lige Federacije BiH.

Vukovi su u 90. minuti stigli do poravnanja od 2:2 i, ispostavit će se na kraju, jednog osvojenog boda, a nakon što je Radovac donio poravnanje Olimpiku, gostujući navijači iz Mostara pogodili su trenera Esada Selimovića tvrdim predmetom u glavu.

Na terenu se veoma brzo pojavila i Hitna pomoć koja je brzo reagovala, a nakon svega je trener Olimpika ustao i nastavio voditi preostalih 5-6 minuta utakmice.

Na kraju, derbi je završen podjelom bodova i do kraja prvenstva vodit će se velika bitka za ulazak u Premijer ligu BiH.