Kvalifikacije za EP
62

Navijači BiH upozoreni zbog paljenja baklji na Olimpijskom stadionu u Atini

Reprezentacija Bosne i Hercegovine od 20:45 sati igra utakmicu 8. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Domaći su poveli u 30. minuti preko Pavlidisa, ali samo pet minuta kasnije izabranici Roberta Prosinečkog stigli su do poravnanja.

Strijelac je bio Amer Gojak pa je BiH ponovo u igri jer nam je do kraja meča potrebna pobjeda koja nas ostavlja u igri za plasman na Euro kroz kvalifikacije.

Zmajevi imaju i solidnu podršku navijača na Olimpijskom stadionu u Atini, a grupa od 400 BH Fanaticosa uz članove još nekih navijačkih grupa dva puta je upozorena zbog paljenja baklji, što je zabilježio i reporter portala Klix.ba na mjestu događaja.

Nogometni savez BiH sigurno će na kraju zbog korištenja pirotehnike platiti kaznu.