201

Nastavlja sa odličnom formom: Pjanić strijelac protiv Udinesea

Piše: S. H.
U okviru desetog kola italijanske Serie A, Roma naših reprezentativaca Miralema Pjanića i Edina Džeke na svom terenu je ugostila ekipu Udinesea. Roma je na kraju slavila rezultatom 3:1, a strijelac prvog pogotka za Vučicu bio je Pjanić.

Nogometni reprezentativac BiH Miralem Pjanić nastavlja sa sjajnom formom uoči baraža. Tako je i u večerašnjoj utakmici protiv Udinesea već u četvrtoj minuti doveo Romu u vodstvo od 1:0.

Pjanić je sjajno reagovao u šesnaestercu na asistenciju Maicona za vodstvo Rome. Samo pet minuta kasnije Džeko je asistirao za Maicona, tako da je Roma već nakon prvih deset minuta imala prednost od 2:0.

Dobre partije Pjanića definitivno raduju uoči mečeva baraža koje BiH igra sa reprezentacijom Irske sredinom novembra.

Treći pogodak za Vučicu postigao je Gervinho, a jedini gol za Udinese postigao je Thereau.

Nakon deset odigranih kola Roma je trenutno lider na tabeli sa 23 boda.