Priča iz Njemačke
23

Najveći tragičar početka sezone: Na debiju u novom klubu postigao dva autogola

Ekipa Ingolstadta porazila je Jenu na gostujućem terenu rezultatom 2:1 u meču 1. kola 3. njemačke lige, a taj susret obilježio je jedan domaći igrač Marian Sarr koji je na debiju u novom klubu postigao dva autogola.

Njegova ekipa je početkom drugog poluvremena stigla u vodstvo protiv Ingolstadta golom Eckardta, ali samo četiri minute nakon toga Sarr je nakon centaršuta s desne strane postigao autogol.

U 72. minuti, nova nesreća za ovog nogoemtaša. Ovaj put njegov saigrač ga je pogodio loptom u glavu, nakon čega se odbila u mrežu za njegov drugi autogol na susretu, a u konačnici za pobjedu Ingolstadta u 1. kolu.

U 87. minuti ovaj igrač je izašao iz igre i vidjelo se da je veoma pogođen zbog svega što se desilo. Ipak, dobio je ovacije domaće publike te je pozdravima ispraćen sa stadiona. Ovakav debi sigurno će htjeti što je moguće brže zaboraviti.