Musemićevi izabranici poraženi od Poljske minimalnim rezultatom

6
komentara
0

dijeljenja
Olimpijsko-mediteranska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u prijateljskoj utakmici s Poljskom, koja je večeras odigrana u Turskoj. Bilo je 0:1.
Poljaci su dobro otvorili utakmicu i već u prvom dijelu susreta imali nekoliko izglednih šansi, ali je naš golman Adnan Hadžić dobro reagirao.

Poljska je u vodstvo došla u 26. minuti golom Sobote. Još jednu stopostotnu priliku Poljaci su imali u 41. minuti kada je ponovo sam pred Hadžića izašao Jankowski, ali je golman Zrinjskog ovaj put odlično intervenisao i spasio naš gol.

Poljaci su bili bolje i drugom poluvremenu i nekoliko puta zaprijetili našem golu, ali se rezultat do kraja nije mijenjao.

Prvi udarac u okvir gola reprezentativci BiH uputili su u 52. minuti.

U sudijskoj nadoknadi Svraka je imao priliku za izjednačenje ali je poljski golman odličnom intervencijom spasio svoj gol.