Premiership
15

Mourinho je ovo sigurno vidio: Dele Alli "poludio" nakon što je izašao iz igre

Veznjak Tottenhama Dele Alli burno je reagovao nakon izlaska iz igre u meču 23. kola engleskog Premiershipa protiv Watforda koji je završen rezultatom 0:0.

Tottenham je odigrao još prilično nedorečen meč i ekipa Josea Mourinha propustila je priliku osvojiti važna tri boda u borbi za jednu od prve četiri pozicije, a koliko su loš dan na Vicarage Roadu imali najbolji je pokazatelj reakcija Dele Allija nakon što je izašao iz igre.

Englez je u 73. minuti napustio teren i umjesto njega u igru je ušao Eriksen, a kada je došao na klupu za rezervne igrače, Alli je ljutito bacio kostobrane čime je pokazao šta misli o izmjeni, ali i svom nastupu.

Što se tiče same utakmice, najbolju priliku je imao kapiten Watforda Troy Deeney koji je sredinom drugog poluvremena promašio udarac s bijele tačke.

Tottenham je s osvojenim bodom sada na sedmom mjestu sa 31 bodom, osam manje od Chelseaja koji je na četvrtom mjestu. U narendom kolu Tottenham igra protiv Norwicha na svom terenu.