Ligue 1
31

Monaco nakon velikog preokreta s igračem manje savladao Lyon

Ekipa Monaca savladala je Lyon nakon velikog preokreta rezultatom 3:2 u meču 24. kola francuske Ligue 1.

Lyon je u vodstvo stigao u 12. minuti kada Diaz postiže pogodak za 0:1, a pogotku Lavova kumovao je i Subašić koji je jako loše reagovao na šut s distance.

U 28. minuti već je bilo 2:0 za Lyon, a ovaj put u listu strijelaca upisao se Traore. Samo tri minute bile su potrebne Monacu da smanji rezultat na 2:1 preko Keite, odnosno pet minuta da u potpunosti anuliraju prednost gostiju.

Drugi pogodak za Monaco postigao je Falcao, koji se u listu strijelaca upisao nakon što je promašio kazneni udarac, ali mu se lopta odbila pravo na nogu. Pred kraj itekako sadržajnog prvog poluvremena tim iz Kneževine je ostao s igračem manje s obzirom na to da je Keita dobio drugi žuti karton.

S obzirom na brojčanu prednost, Lyon je u drugom poluvremenu u potpunosti preuzeo terensku inicijativu, ali u 88. minuti Rony Lopes koristi asistenciju Jovetića i donosi veliku pobjedu svojoj ekipi.