Ligue 1
9

Monaco i PSG upisali sigurne pobjede, Prcić odigrao cijeli meč u pobjedi Rennesa kod Caena

Nogometaši Monaca pobijedili su na svom stadionu u okviru 37. kola Ligue 1 ekipu Lillea rezultatom 3:0.

Gosti više ne igraju za ništa, a uz to imali su pred večerašnji duel mnogo problema s izostancima što je Monaco znao iskoristiti.

Domaće je u vodstvo doveo Falcao na asistenciju Lemara, a Silva je u posljednjoj minuti prvog poluvremena udvostručio prednost iskoristivši dodavanje Mbappea.

Pitanje pobjednika rješava večeras sjajni Falcao, a konačnih 4:0 postavlja autogolom Alonso.

PSG još uvijek gaji nadu u čudo, a u međuvremenu slavili su protiv St. Etiennea u gostima s čak 5:0.

Cavani i Lucas su postigli po dva gola, a u 90. minuti Draxler je zaključio pobjedu petim golom za Parižane.

Veliko iznenađenje priredio je Angers pobjedom u gostima protiv Nice rezultatom 2:0. Strijelci su bili N'Doye i Ekambi.

Bh. reprezentativac Sanjin Prcić igrao je cijeli meč u pobjedi svog Rennesa protiv Caena u gostima.

Rezultati 37. kola Ligue 1:

Bastia - Lorietn 2:0 Bordeaux - Marseille 1:1 Caen - Rennes 0:1

Dijon - Nancy 2:0 Metz - Toulouse 1:1 Monaco - Lille 4:0 Montpellier - Lyon 1:3 Nantes - Guingamp 4:1 Nice - Angers 0:2 St. Etinne - PSG 0:5