Premijer liga BiH
99

Mladost razbila Čelik i prekinula niz od tri meča bez pobjede

(Foto: Elmedin Mehić/Klix.ba)
Nogometaši Mladosti su u Doboju kod Kaknja razbili Čelik rezultatom 4:0 u posljednjem susretu 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Mladost je u oba poluvremena postigla po dva pogotka. Mrežu gostujućeg golmana Markovića u 11. minuti zatresao je Mujagić. U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Arežina je postigao lijep pogodak iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara za 2:0.

U 57. minuti na semaforu je već stajalo 3:0. Strijelac nakon ubačaja iz slobodnog udarca je bio kapiten Isaković. Konačnih 4:0 postavio je Vazda u 66. minuti susreta.

Zanimljivo, šef stručnog štaba Mladosti Edis Mulalić, koji je bio suspendovan za ovaj meč, se snašao i tik pored terena pratio dešavanja na utakmici i davao instrukcije svojim igračima.

Čelik je upisao i sedmi poraz ove sezone, dok je Mladost prekinula niz od tri utakmice bez pobjede (porazi od Krupe i Zrinjskog i remi protiv Slobode).