9
komentara
28

dijeljenja
Mislio je da je postigao svoj prvi pogodak u Premiershipu, a onda su mu slomili srce Foto: Twitter (Ezri Konsa)
Nogometaši Aston Ville slavili su sinoć u 24. kolu engleskog Premiershipa na svom Villa Parku protiv Watforda rezultatom 2:1.
Gosti su nakon prvih 45 minuta imali prednost rezultatom 1:0, a onda je u 68. minuti Douglas Luiz izjednačio.

Aston Villa je do pobjede došla u 95. minuti susreta, a Ezri Konsa bio je uvjeren kako je on strijelac gola za pobjedu svoje ekipe.

Međutim na kraju je ustanovljeno da je lopta na putu ka mreži ipak pogodila defanzivca Tyronea Mingsa, promijenila smjer i završila u golu. Konsa je bio siguran da je on strijelac, a onda mu je reporter nakon utakmice rekao kako je pogodak pripisan Mingsu.

Konsa se srušio na pod i poručio: "Slomljeno mi je srce".