Pogodak glavom
55

Miroslav Stevanović postigao gol u neočekivanom remiju Servettea

Miroslav Stevanović postigao je pogodak u remiju Servettea na domaćem terenu protiv Winterthura, a konačni rezultat na kraju je bio 1:1.

U prvom poluvremenu gledaoci na stadionu nisu vidjeli pogotke, da bi se sve vrijedno spomena desilo u drugih 45 minuta.

Prvo je bivši fudbaler Željezničara Miroslav Stevanović postigao gol za vodstvo ekipe koju s klupe predvodi jedan od kandidata za poziciju selektora nogometne reprezentacije BiH Meho Kodro, da bi konačnih 1:1 postavio Sutter u 88. minuti susreta.

Stevanović je gol postigao nakon centaršuta s lijeve strane kada se našao na pravom mjestu i glavom matirao gostuućeg golmana.

Nakon 14 odigranih utakmica Servette se nalazi na drugoj poziciji sa 31 osvojenim bodom, dok je Winterthur zbog bolje gol razlike na pretposljednjem mjestu sa osam osvojenih bodova.