Bundesliga II
0

Mirko Hrgović dobio crveni karton

Užasno loš dan u subotu je imao bivši nogometaš Dinama i Hajduka, sada u njemačkom drugoligašu Greuther Fürthu, Mirko Hrgović (30).

Reprezentativac Bosne i Hercegovine sudjelovao je u porazu svoje momčadi kod Münchena 1860 (3-1) u dvoboju petog kola 2. Bundeslige.

U 15. je minuti zaradio žuti karton zbog grubog starta na Benjaminu Lauthu, koji je potencijalno mogao završiti i težom povredom. Onda je u 63. minuti rukom u duelu pogodio u lice srpskog braniča domaćih Antonija Rukavinu, te mu je sudija Thorsten Kinhöfer pokazao izravan crveni karton. Dogodilo se to pri vodstvu domaćih 1-0.

Nakon toga, u 74. minuti, Benjamin Lauth velemajstorskim je potezom povisio na 2-0, spustivši jednu loptu-svijeću u neposrednoj blizini stative samo nogom lagano pored gostujućeg golmana Lobouea, u stilu Zlatana Ibrahimovića.

Gosti su uspjeli smanjiti u 89. minuti, no domaći su do kraja postavili konačnih 3-1 iz penala.

Marino Biliškov odradio je kao kapiten svih devedeset minuta u dresu Greuther Fürtha.