Sjajan meč
9

Milošević strijelac za Konyaspor u remiju protiv Trabzonspora

Prvi meč nedjeljnog programa 18. kola turske Super lige između Konyaspora i Trabzonspora ponudio je fantastičnu nogometnu predstavu, a konačni rezultat na kraju je glasio 2:2.

Domaća ekipa u 18. minuti ostala je s igračem manje nakon što je Ali Turan dobio direktan crveni karton, a sve do 77. minute gledaoci nisu vidjeli pogodak. Nakon toga, uslijedilo je fantastičnih 15 minuta utakmice koje je otvorio bh. reprezentativac Deni Milošević pogotkom za vodstvo Konyaspora, ali samo šest minuta nakon toga Yilmaz je poravnao na 1:1.

Uslijedila je prava ofanziva gostujućih igrača koji su krenuli po tri boda, a onda je Yilmaz u 90. minuti postigao drugi pogodak i krunisao preokret Trabzonspora.

Ipak, kada su svi očekivali kraj utakmice, Cinar postiže pogodak u 94. minuti i domaćoj ekipi donosi vrijedan bod.

Deni Milošević na terenu je proveo svih 90 minuta u domaćoj ekipi, a u igru je u 84. minuti ušao i Amir Hadžiahmetović.