1

Milošević asistirao, Bajić i Hadžiahmetović pogađali za četvrtu pobjedu Konyaspora

Riad Bajić
Riad Bajić
U 11. kolu turske Super Lige Konyaspor je gostovao kod Gaziantepspora i slavio je sa 3:0, a junaci meča bili su naši internacionalci Riad Bajić, Amir Hadžiahmetović i Deni Milošević.

Bajić je postigao prva dva pogotka za ekipu iz Konye, a Hadžiahmetović treći.

U 15. minuti korner je izveo mladi reprezentativac BiH Deni Milošević koji je kratko dodao Douglasu koji centrira, a Bajića u padu lopta pogađa u leđa i završava u mreži Degirmencija.

Nekadašnji napadač Željezničara svoj drugi gol na meču a šesti u prvenstvu postigao je u 60. minuti susreta. Milošević je prošao po desnoj strani i asistirao Bajiću po zemlji, a naš reprezentativac postiže gol iz prve za 2:0.

Bajića je odmah nakon gola zamijenio Hadžiahmetović, a mladom reprezentativcu BiH trebalo je samo 16. minuta da upiše prvjenac u dresu Konyaspora. Sahiner je lijepo pronašao nekadašnjeg veznog igrača Želje koji lijevom nogom iz prve matira golmana domaće ekiep za konačnih 3:0.

Milošević je igrao do 84. minute, kada ga je zamijenio Mbamba.