Prava "bomba"
28

Miloš Stojčev golčinom ostavio golmana Partizana u nevjerici

Nogometaš Voždovca Miloš Stojčev postigao je prelijep pogodak u današnjem meču 26. kola Superlige s Partizanom pred praznim tribinama stadiona na "Krovu".

Domaći su bili utučeni s dva brza gola crno-belih za samo tri minuta od 62. do 65. (2:0), ali je Stojčev na maestralan način vratio nadu Zmajevima u 68. minuti.

Bivši veznjak Sarajeva primio je loptu u sredini, povukao lijevo iskosa, prošao između dva igrača, namjestio se, opalio ljevicom i pogodio rašlje gola Vladimira Stojkovića.

[TWITTER]1238862598826795011[/TWITTER]

Iako je Stojčev postigao najljepši gol na susretu, Partizan je do kraja sačuvao prednost i ostvario novu pobjedu.

Podsjetimo, Stojčev je u karijeri promijenio mnogo klubova, a u tri navrata je igrao i u Bosni i Hercegovini.

Prije sedam godina nastupao je u dresu Leotara, odakle je prešao u Bordo tim za koji je skupio 40-ak utakmica. U bh. prvenstvo se vratio prije dvije godine kada je igrao za Tuzla City, odakle je prošle godine i otišao u Voždovac.