Sreća za Salernitanu
0

Milan na bizaran način ostao bez pobjede: U pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu

Trenutak kada se Salernitana spasila poraza (Foto: Screenshot)
Nogometaši Milana i Salernitane podijelili su sinoć bodove na San Siru u okviru 26. kola Serije A odigravši neriješeno 1:1, a susret je obilježila i jedna bizarna situacija.

Naime, dvije minute prije kraja utakmice Milan je imao veliku priliku nakon koje su mogli doći do gola vrijednog tri boda.

Nakon centaršuta s lijeve strane nastala je ogromna gužva u šesnaestercu gostiju, a na kraju je loptu ka golu poslao Alessandro Florenzi.

Uslijedila je loša reakcije jednog igrača Salernitane, ali goste je na nevjerovatan način spasio igrača Milana Pierre Kalulu koji je loptu nehotice zaustavio na gol-liniji pa je ostalo konačnih 1:1. Mnogi korisnici na društvenim mrežama su ovo prokomentarisali da je Francuz bio u "pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu".

Inače, Milan je poveo pred kraj prvog poluvremena golom Oliviera Girouda, dok je Salernitana izjednačila nakon što je Boulaye Dia iskoristio dodavanje Domagoja Bradarića.

Milan se nakon 26. kola nalazi na četvrtoj poziciji Serije A, dok je Salernitana na 16. mjestu.

U narednom kolu Milan gostuje Udineseu, dok će Salernitana dočekati Bolognu.