Pauzirao skoro mjesec
92

Messi se vratio na teren nakon povrede, za novi gol mu je trebalo samo 12 minuta

E. B.
Lionel Messi (Foto: EPA-EFE)
Argentinski nogometni čarobnjak Lionel Messi se vratio nakon povrede, a za novi gol mu je trebalo samo 12 minuta na terenu.

Messi se nakon skoro mjesec pauze zbog povrede vratio i u osmom kolu MLS-a u remiju Inter Miamija i Colorada ušao u igru u drugom poluvremenu.

Messi je zaigrao od prve minute drugog poluvremena pri vodstvu Colorada rezultatom 1:0, a već u 58. minuti je pogodio za poravnanje rezultata.

Argentinac je u svom stilu šutirao izuzetno precizno s vrha šesnaesterca, a lopta se od stativ odbila u mrežu za slavlje domaćih navijača.

Samo dvije minute kasnije Inter je poveo kada je Leonardo Alfonso pogodio za 2:1, no Inter ipak na kraju nije upisao tri boda jer je u 88. minuti Cole Bassett pogodio za konačnih 2:2.

Inter je nakon osam odigranih utakmica na trećem mjestu Istoka sa skorom od tri pobjede, tri remija i dva poraza.