Barcelona - Osasuna 4:0
374

Messi nakon sjajnog gola emotivno odao počast Maradoni, Pjanić bez prilike za igru

K. H.
Ekipa Barcelone upisala je sigurnu pobjedu protiv Osasune u meču 11. kola španske La Lige rezultatom 4:0, a meč je obilježio potez Lionela Messija koji je pogodak posvetio Diegu Maradoni.

Barcelona je već u prvom poluvremenu riješila pitanje pobjednika golovima Braithwaitea i Griezmanna, treći gol postigao je Coutinho, a četvrti Messi nakon što je sjajno sa nekih 20 metara pogodio za konačni trijumf svoje ekipe.

[TWITTER]1333056644499066881[/TWITTER]

Nakon što je postigao gol, Messi je skinuo svoj i pokazao dres Diega Maradone iz vremena dok je nastupao za Newell's Old Boys te je na taj način odao počast svom uzoru i ujedno jednom od najboljih nogometaša svih vremena.

Na kraju, 4:0 je bio i konačan rezultat meča i Barcelona je upisala četvrtu pobjedu u ovoj sezoni i trenutno se nalaze na sedmoj poziciji sa 14 osvojenih bodova.

[TWITTER]1333056927975301130[/TWITTER]

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić svih 90 minuta pregledao je s klupe za rezervne igrače, a iako je trener Barcelone Ronald Koeman iskoristio svih pet izmjena, na kraju na teren nije poslao našeg igrača.