Primera
0

VIDEO / Medunjanin strijelac u pobjedi Valladolida

Osam utakmica i derbi začelja bili su potrebni Villarrealu, prošle sezone petoplasiranoj momčadi španskog nogometnog prvenstva, da upišu prvi trobod u tekućoj sezoni.

Na svom je El Madrigalu Villarreal ugostio Malagu u sklopu 8. kola Primere i napokon svojim navijačima priuštio potpunu radost u 2-1 pobjedi. Vodstvo je iskovao Nilmar u 27. minuti nakon dodavanja s lijeve strane, da bi Luqueovo poravnanje sa samog kraja prvoga dijela, slobodnim udarcem iz 54. minute Capdevila pretvorio u tri boda.

Iznenađenje dana priredio je Valladolid. Nakon četiri uzastopna poraza ugostili su četvrtoplasirani Deportivo i 4-0 pobjedom prekinuli njihov niz od četiri uzastopna slavlja. Dva je pogotka postigao Aleman, po jedan su u velikoj pobjedi dodali Costa i Haris Medunjanin, nekadašnji nizozemski U21 reprezentativac i budući bh. reprezentativac.