Lijep pogodak
72

Medunjanin strijelac i dvostruki asistent u pobjedi Philadelphije nad DC Unitedom

Piše: D. B.
Haris Medunjanin
Bh. internacionalac Haris Medunjanin postigao je pogodak i upisao dvije asistencije u pobjedi Philadelphije Union protiv DC Uniteda rezultatom 4:0 okviru američke MLS lige.

Medunjanin je pogodio za vodstvo Philadelphije u 39. minuti nakon asistencije Pontiusa za 1:0 i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Na otvaranju drugog dijela utakmice, tačnije u 55. minuti, DC United je ostao bez Acoste, koji je dobio crveni karton.

Medunjanin se u 64. minuti našao u ulozi asistenta, kada je na 2:0 povisio Onyewu. Bh. internacionalac je u 78. minuti asistirao Picaultu za treći gol Philadelphije, a konačnih 4:0 postavio je Herbers u 88. minuti na asistenciju Bedoye.