Odlična partija
14

Medunjanin strijelac i asistent u sjajnoj utakmici protiv Chicaga

Haris Medunjanin (Foto: Philadelphia Union)
Nogometaši Philadelphia Uniona pobijedili su na Toyota Parku domaći Chicago Fire rezultatom 4:3.

Goste je u vodstvo doveo bivši bh. reprezentativac Haris Medunjanin nakon pola sata igre, a samo osam minuta kasnije izjednačio je Nikolics iz penala.

U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Burke je ponovo doveo u vodstvo ekipu Philadelphije.

Katai je u 69. minuti donio novo izjednačenje, a sjajni Burke četiri minute kasnije novu prednost gostima.

I kada su svi mislili da će meč biti okončan rezultom 2:3, postignuta su dva pogotka u sudijskoj nadoknadi.

Prvo je Schweinsteiger izjednačio, a konačnih 3:4 postavio je Accam na asistenciju sinoć odličnog Medunjanina.

Philadelphia Union je ovom pobjedom prestigla upravo ekipu Chicago Fire i sada se nalazi na sedmom mjestu MLS lige.