389

Medunjanin "ismijao" odbranu i golmana Raanane, te postigao gol u pobjedi Maccabi Tel-Aviva

U 29. kolu play offa izraelske ha'Al lige, Maccabi Tel-Aviv je na svom terenu rezultatom 3:0 savladao Raananu.

Domaći tim je poveo preko Zahavija golom iz penala u osmoj minuti, a do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. Novi gol je postignut u 68. minuti, a strijelac je bio Ben Haim (II). Konačnih 3:0 postavio je Haris Medunjanin koji je prilikom postizanja pogotka "ismijao" odbranu i golmana gostujućeg tima.

Ovo je bio prvi gol u šestom ligaškom nastupu Medunjanina u njegovom drugom "mandatu" u dresu Maccabi Tel-Aviva u koji je stigao krajem januara iz španskog Deportiva. Medunjanin je, također, u periodu od jula 2010. do augusta 2012. godine igrao za klub iz Tel-Aviva.