Ibričić igrao sat vremena
43

VIDEO / Medunjanin asistirao u pobjedi Gaziantepa protiv Kasimpase

Piše: N. J.
Nogometni reprezentativac Haris Medunjanin ubilježio je asistenciju u večerašnjoj pobjedi njegovog Gaziantepspora protiv Kasimpase u kojem nastupa drugi naš reprezentativac Senijad Ibričić. Bio je to posljednji susret 21. kola turskog prvenstva.

Medunjanin je u 73. minuti asistirao Tosunu koji je doveo domaći Gaziantepspor u vodstvo, a sedam minuta kasnije iz penala je poravnao igrač gostiju Uche.

No, u 81. minuti Sernas je pogodio za konačnih 2:1 i pobjedu Gaziantepspora. Medunjanin je odigrao čitav meč, dok je Ibričić izašao u 61. minuti, a zamijenio ga je Buyuk.

Gaziantepspor je sada 15. sa 24 boda i pobjegao je iz zone za ispadanje, dok je Kasimpasa ostao na sedmom mjestu sa 30 bodova. Na čelu tabele je Galatasaray sa 40 bodova.