Mediteranske igre: Nogometaši BiH poraženi od Maroka 3:0

Piše: N. J.
(Foto: Anadolija)
Mediteranska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine loše je počela nastup na Mediteranskim igrama u Mersinu (Turska).

Bh. reprezentacija je u svom prvom nastupu u grupi A poražena od selekcije Maroka sa uvjerljivih 3:0.

Marokanci su već u ranoj fazi utakmice došli do značajne prednosti. U 15. minuti su poveli 1:0, a samo tri minute kasnije na semaforu je bilo 2:0 za Maroko.

Konačan rezultat utakmice Maroko - BiH 3:0, postavljen je u 74. minuti kada su Marokanci došli i do trećeg gola na utakmici. BiH je od 84. minute igrala sa deset igrača u polju, jer je jedan od igrača zaradio crveni karton.

Bh. nogometaši u petak 21. juna igrat će protiv Albanije, dok će u nedjelju 23. juna odmjeriti snage s domaćinom Turskom.