Minimalan trijumf
8

Mbappe na štakama zasjenio PSG-ovo osvajanje Kupa Francuske

Ekipa PSG-a pobjedom protiv St. Etiennea rezultatom 1:0 osvojila je Kup Francuske.
St. Etienne je bolje otvorio meč i u petoj minuti imali su veliku priliku da dođu u vodstvo, no Hamouma je pogodio stativu. Na drugoj strani zaprijetio je Mbappe, ali njegov udarac brani golman Moulin.

PSG u vodstvo stiže u 14. minuti kada Neymar pogađa za 1:0 nakon jedne odbijene lopte, da bi novu šansu za PSG propustio Di Maria u 25. minuti.

U 30. minuti kapiten St. Etiennea Loic Perrin zbog žestokog prekršaja nad Mbappeom dobija direktan crveni karton, a nakon toga je igračima PSG-a bilo puno lakše da kontrolišu igru i stečenu prednost.

Do kraja meča rezultat se nije promijenio i PSG je u prvom meču nakon pandemije koronavirusa koji se odigrao u Francuskoj osvojio tamošnji kup.

Što se tiče Mbappea, on je u suzama napustio teren i sutra bi trebalo biti poznato da li će biti spreman za utakmicu protiv Atalante u Ligi prvaka.