Francuski Liga kup
0

Marseille preokretom do četvrtfinala, Lyon siguran

Iako su do 58. minute zaostajali 2-1 na gostovanju kod St. Etiennea u utakmici osmine finala francuskog Liga kupa, nogometaši Marseillea uspjeli su na kraju slaviti sa 3-2 i tako izboriti četvrtfinale.

Gonzalo Bergessio doveo je St. Etienne u vodstvo u 17. minuti, izjednačio je Brandao u 28. minuti, da bi već dvije minute kasnije domaćin ponovo poveo drugim golom na utakmici inspirisanog Argentinca.

Ali u nastavku je Marseille zaigrao bolje, preuzeo inicijativu, što je rezultiralo preokretom. Brandao je zabio u 58., a pobjedu je gostima donio Mamadou Niang u posljednjoj minuti utakmice.

Francuski Liga kup, osmina finala (srijeda):

Saint Etienne – Marseille 2-3 Guingamp – PSG 1-0 Lyon – Metz 3-0 Lens – Lorient 1-2 Lille – Rennes 3-1 (produžetak) Toulouse – Nancy 3-0