Ligue 1
8

Marseille dva puta vodio u Saint-Etienneu i ostao bez pobjede

Nogometaši St. Etiennea i Marseillea podijelili su bodove na Geoffroy-Guichardu u okviru 25. kola Ligue 1 odigravši neriješeno 2:2.

Gosti su već u četvrtoj minuti došli u vodstvo nakon što je Thauvin pogodio na asistenciju Sakaija, a samo pet minuta kasnije Monnet-Paquet koristi dodavanje Bambe i poravnava rezultat.

Sjajnih prvih 20 minuta zaokružuje Sanson, koji ponovo dovodi Marseille u vodstvo i s rezultatom 1:2 otišlo se na odmor.

U nastavku se igralo uglavnom na sredini terena bez nekih velikih prilika za postizanje gola i u takvoj igri bolje su se snašli domaći, jer je rezervista Berić u 75. minuti postavio konačnih 2:2.

Marseille je i dalje na drugom mjestu Ligue 1 s deset bodova manje od PSG-a, koji ima i utakmicu manje. St. Etienne je na 12. poziciji.