Prijateljski susret
31

Maroko izgubio od SAD-a (3:0), Halilhodžić poručio: Nismo bili loši kao što to pokazuje rezultat

E. B.
Vahid Halilhodžić (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši Maroka su u Cincinnatiju izgubili u prijateljskoj utakmici od Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 3:0.

Halilhodžić u ovom susretu nije mogao računati na igrače koje je vratio u reprezentaciju, Noussaira Mazraouija i Aminea Harita, a već na poluvremenu je njegova selekcija gubila sa 2:0 pogocima Aaronsona u 26. i Weaha u 32. minuti. konačnih 3:0 je postavio Wright u 64. minuti iz jedanaesterca.

"Nismo bili loši kao što to pokazuje rezultat. Ovo će nas malo spustiti na zemlju. Nismo u najboljoj formi, možda nas ovo probudi jer se pripremamo za Svjetsko prvenstvo", rekao je Halilhodžić nakon utakmice.

Podsjetimo, Maroko će na Svjetskom prvenstvu krajem godine igrati u grupi F protiv Hrvastke, Kanade i Belgije.