Premiership
58

Manchester United upisao važnu pobjedu, Begović se vratio na gol Bournemoutha

Bh. golman Asmir Begović nakon devet utakmica na klupi Bournemoutha vratio se na mjesto prvog golmana Trešnjica u porazu od Leicestera rezultatom 2:0, a važan trijumf ostvario je Manchester United protiv Watforda rezultatom 2:1.

Crveni đavoli su na svom Old Traffordu bili bolji od Watforda rezultatom 2:1. Rashford je doveo domaće u vodstvo u 28. minuti nakon fantastične asistencije Shawa, a pitanje pobjednika riješio je Martial golom u 73. minuti za 2:0.

Gosti su do kraja uspjeli postići utješni pogodak preko Doucourea u 90. minuti.

Leicester je na svom terenu golovima Morgana i Vardyja stigao do pobjede protiv Bournemoutha za koji je danas branio Asmir Begović koji se tako nakon devet utakmica na klupi vratio na mjesto prvog golmana. Burnley je identičnim rezultatom bio bolji od Wolvesa.

Važan gostujući trijumf upisao je Southampton koji je s minimalnih 1:0 bio bolji od Brightona, a sigurna tri boda osvojio je i Crystal Palace protiv Huddersfielda na svom terenu pobjedom rezultatom 2:0. Ovim porazom, Huddersfield je i zvanično ispao iz Premiershipa.