Premiership
9

Manchester United porazio Swansea, važna pobjeda West Hama

Manchester United - Swansea (Foto: AFP)
Ekipa Manchester Uniteda savladala je Swansea u meču 32. kola engleskog Premiershipa rezultatom 2:0.

Crveni đavoli su u prvom poluvremenu odlučili pitanje pobjednika, a pobjedu ekipi Josea Mourinha donijeli su Lukaku i Alexis Sanchez koji su u 5. odnosno 20. minuti postigli svoje pogotke.

Brighton je na domaćem terenu poražen od Leicestera, a tragičar domaće ekipe je Murray koji je kod rezultata 0:0 promašio penal. Kazna je odmah uslijedila na drugoj strani, a Lisicama su pobjedu donijeli Iborra i Vardy.

Newcastle je pogotkom Pereza savladao Huddersfield na domaćem terenu, dok je Burnley pobjedom protiv WBA-a vjerovatno izbacio ovu ekipu iz Premiershipa.

West Ham je za poluvrijeme razbio Southampton i golovima Arnautovića i Marija upisao važna tri boda, a konačni rezultat glasio je 3:0. Watford i Bournemouth odigrali su sjajan meč, a konačni rezultat glasio je 2:2.