Premiership
31

Manchester United i Arsenal podijelili bodove, Kolašinac odigrao čitav susret

E. B.
Nogometaši Manchester Uniteda i Arsenala podijelili su bodove na Old Traffordu u derbiju sedmog kola engleskog Premiershipa rezultatom 1:1.

Susret je obilovao grubostima, te je arbitar Kevin Friend pokazao čak šest žutih kartona, od kojih četiri domaćim igračima.

United je poveo u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Marcus Rashford je odigrao povratni pas na ivicu kaznenog prostora, Scott McTominay je primio loptu, lijepo se namjestio i pogodio same rašlje gola gostiju.

Nakon 58 minuta igre Topnici su stigli do izjednačenja i, ispostavit će se, boda. Axel Tuanzebe je katastrofalno pogriješio pred svojim kaznenim prostorom i dodao loptu Bukayu Saki koji je iz prve prosjeđuje Pierre-Emericku Aubameyangu, a Gabonac rutinski rješava situaciju jedan na jedan sa Davidom de Geom i postiže pogodak za 1:1.

Pomoćni sudija je podigao zastavicu, no arbitri u VAR sobi su priznali pogodak jer se Aubameyang nije nalazio u ofsajd poziciji.

Sead Kolašinac je odigrao svih 90 minuta u redovima Arsenala.