Veliko iznenađenje
103

Manchester City ispao iz EFL Cupa nakon šokantnog poraza od Southamptona

Southampton iznenadio favorita (Foto: Twitter)
Nogometaši Southamptona plasirali su se u polufinale engleskog EFL kupa nakon što su večeras senzacionalno pobijedili moćni Manchester City rezultatom 2:0.

Iako je City dominirao u prvom poluvremenu s posjedom lopte od čak 73 posto, jednostavno nisu imali rješenja kako naći put do gola.

S druge strane, Southampton je bio daleko opasniji, a dobru igru su krunisali i s dva gola.

Prvo je sredinom prvog poluvremena Mara pogodio na asistenciju Lyanca, a onda je Djenepo udvostručio vodstvo pet minuta kasnije.

Identična slika na terenu bila je i u drugom poluvremenu. Inicijativa Cityja s jalovim napadima i opasni napadi Southamptona koji ipak nije uspio doći i do trećeg gola.

Na kraju je Southampton uspio izdržati sve nalete Građana te se iznenađujuće plasirati u narednu rundu EFL kupa.