Na ivici regularnosti
191

Magla na utakmici u Srbiji: Publika nije vidjela ništa, igrači jedva jedni druge

F. Z.
Utakmica Superlige Srbije između Javora i Voždovca odigrana je u jedva regularnim uvjetima na Gradskom stadionu Ivanjica, a susret je na kraju završen pobjedom gostujuće ekipe rezultatom 2:1.

Domaćin se prvi radovao, a strijelac za vodstvo Javora bio je Petković u 23. minuti. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 1:1, a pogodak za ekipu iz Beograda postigao je Stanisavljević u 43. minuti.

Međutim, kada je počelo drugo poluvrijeme velika magla spustila se na teren, a u takvim uvjetima bolje se snašao gostujući tim i pogotkom Gjorgjievskog u 59. minuti došao do tri boda.
Na Twitter profilu Voždovca odlučili su se našaliti sa situacijom u kojoj se njihova ekipa našla u duelu s Javorom. Magla je bila toliko gusta da defanzivci nisu mogli vidjeti napadače svoje ekipe, a publika je vidjela malo toga na terenu, praktično ništa.