228

Magija Barcelone na terenu i golovi Messija i Suareza o kojima će se pričati

F. Z.
Lionel Messi (Foto: EPA-EFE)
Barcelona u ovim trenucima igra utakmicu 15. kola španske La Lige, a Katalonci nakon prvih 45 minuta utakmice imaju prednost protiv Mallorce rezultatom 4:1.

Domaćin je poveo u sedmoj minuti susreta. Odlično je Ter Stegen dugom loptom uposlio Griezmanna koji matira nemoćnog golmana gostujuće ekipe.

Potom je na scenu stupio Messi. Argentinac je prvo u 17. minuti susreta odlično šutirao izvan šesnaesterca i matirao nemoćnog golmana Mallorce.

[TWITTER]1203409370966581248[/TWITTER]

Gosti su smanjili preko Budimira u 35. minuti, a onda je šest minuta kasnije ponovo briljirao Messi. Postigao je pogodak za 3:1 u 41. minuti susreta, ponovo udarcem izvan šesnaesterca.

Luis Suarez je dvije minute kasnije kasnije postigao i četvrti pogodak za Barcelonu.

[TWITTER]1203418718786793472[/TWITTER]

Golovi Messija zaista su fantastični, ali sasvim sigurno će se još dugo pričati o pogotku koji je postigao Urugvajac.