Serie A
15

Maestralni Gomez briljirao i odveo Atalantu do rutinske pobjede nad Frosinoneom

U prvom kolu italijanske Serie A Atalanta je u Bergamu rutinski savladala Frosinone rezultatom 4:0.

Briljirao je kapiten domaće ekipe Alejandro Gomez koji je postigao dva pogotka i asistirao kod druga dva.

U 14. minuti popularni Papu je iskoristio sjajnu asistenciju Toloija, izašao je sam na Sportiella i lijevom nogom ga matirao za 1:0.

Na samom početku drugog poluvremena Gomez je s lijeve strane precizno ubacio na drugu stativu, odbrana gostiju je zaboravila na Hateboera koji iz peterca pogađa za 2:0.

U 61. minuti na 3:0 povisio je Pašalić. Nakon kontre Gomez je ubacio s lijeve strane, a Hrvatu nije bilo teško iz peterca pogoditi Sportiellovu mrežu.

Konačnih 4:0 nakon još jednog kontranapada postavio je Gomez sa 25 metara svojim drugim pogotkom na meču.