Bundesliga
8

M'gladbach produžio agoniju Schalkea

Ekipa Borussije M'gladbach produžila je agoniju Schalkea nakon što su ih u posljednjem meču subotnjeg programa 3. kola Bundeslige porazili rezultatom 2:1.

Domaća Borussija od prve minute je krenula ofanzivno prema golu Schalkea, a početni pritisak krunisan je već u trećoj minuti kada Ginter pogađa na asistenciju Hofmanna.

Pogodak u ranoj fazi utakmice usporio je ritam igre narednih 25-30 minuta, a prvo sljedeće uzbuđenje viđeno je u 29. minuti kada udarac Hazarda brani golman Schalkea. Na drugoj strani Schopf je u posljednji trenutak izblokiran, da bi iz kornera Saneov šut zaustavio domaći golman.

Po poluvremena su obje ekipe imale po jednu priliku, ali nije bilo promjene rezultata.

Borussia je pitanje pobjednika riješila u 76. minuti kada Hermann pogađa za 2:0, a jedino što je Schalke uspio do kraja uraditi je utješni pogodak Embola u 93. minuti.

Nakon tri odigrana kola, Schalke ima tri poraza, dok je M'gladbach upisao drugu pobjedu.