Lyon u nadoknadi do pobjede kod St. Etiennea

11.11.2013. u 08:12
1
0
1
Nogometaši Lyona pobijedili su na gostovanju St. Etienne s 2-1, u posljednjoj utakmici 13. kola francuskog Le Championnata.
Upisao je tako Lyon drugu uzastopnu pobjedu u prvenstvu, te time možda naznačio izlazak iz krize. I dalje je Lyon daleko od vrha, na sedmom mjestu za vodećim PSG-om zaostaje čak trinaest bodova, no treći uspjeh sezone u gostima ipak mora radovati njegove navijače.

Inače, prilično je sretno Lyon ugrabio sva tri boda budući je do njih došao u trećoj minuti nadoknade. Tada je Jimmy Briand, na asistenciju Gourcuff, postigao konačnih 2-1.

Sva tri pogotka pala su u drugom dijelu. Otvorio ga je Lacazette golom u 48. minuti, dok je izjednačio Hamouma u 65.