Gostujuća pobjeda
0

Lyon bolji od Monaca za plasman u četvrtfinale Kupa Francuske

Ekipa Lyona pobijedila je Monaco na gostujućem terenu rezultatom 3:2 te se plasirala u četvrtfinale Kupa Francuske.

Kneževi su stigli u vodstvo u 13. minuti. Fabinho je centrirao iz slobodnog udarca, a na pravom mjestu bio je Crnogorac Jovetić koji glavom postiže pogodak za vodstvo Monaca. Samo 12 minuta nakon toga Lyon je preokrenuo rezultat.

Prvo je Traore u 21. minuti postigao gol za 1:1, da bi četiri minute nakon toga Sidibe nesretno loptu poslao u svoju mrežu za 2:1, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Pitanje pobjednika i putnika u četvrtfinale riješeno je u 55. minuti kada Diaz postiže gol za 3:1, a jedino što je Monaco uspio do kraja meča bio je utješni pogodak Ronyja Lopesa u 71. minuti.

Lyon je tako nastavio sa sjajnim igrama, a Lavovi su u prošlom kolu savladali PSG na svom terenu rezultatom 2:1.