Ogorčen startom
23

Löw o gaženju Sanea: Pavkov će sljedeći put nekome slomiti nogu

Nogometaši Njemačke i Srbije remizirali su u Wolfsburgu u prijateljskoj utakmici odigravši neriješeno 1:1, a ovaj meč je bio gotovo koban za Leroya Sanea.

Naime, na Cityjevu zvijezdu je startovao Milan Pavkov i to vrlo neoprezno i brutalno, zbog čega je Zvezdin napadač dobio crveni karton.

"Gledajući sa strane, to je izgledalo znatno ružnije nego što je to stvarno bio oštar start. Sve je uredu s mojim zglobom", rekao je Sane nakon utakmice, kojem srećom nije bilo ništa.

Međutim, na njega se nadovezao njemački selektor Joachim Löw, koji je bio kratak i jasan.

"Start je bio ružan. Sljedeći put bi mogao slomiti nekome nogu", poručio je Löw.

Inače, Srbija je povela u sinoćnjem susretu već u 12. minuti, kada je svoj prvjenac za reprezentaciju postigao sjajni napadač Luka Jović, a nekadašnji prvaci svijeta su za 1:1 postigli gol u 69. minuti susreta, a strijelac je bio veznjak Leon Goretzka.